Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

İtaatsizler

Tiyatro Oyunu

İtaatsizler Tiyatro Oyunu

Tarih: 15 Aralık 2018 – Cumartesi

Yer: Mudanya Uğur Mumcu Kültür Merkezi

Saat: 20:00

Bilet fiyatları: Ücretsiz

İtaatsizler

“İnsanlık, itaatsizler sayesinde insan olduğunu biliyor. Dünya, onlar sayesinde döndüğünü biliyor. Bu ülke onları, bir anne gibi kalbinde saklıyor. Unutmak, unutturmak kimin haddine? Birini anmasan dağlar, denizler üstüne devrilir, o büyük hatır ve hatıralar senden hesap sorar.”
Dünya İnsan Hakları Günü’nün anlamında, Orhan Aydın, Metin Coşkun ve yeteneğini, emeğini ekleyen herkes ve bu çabayı bölüşecek olanlar, sizler… Hepinize selam olsun!
Bu oyun, bir saygı duruşudur. Yeryüzü, ülkem, hayat ve ey insanlarım: Ayağa kalkın, İTAATSİZLER geçiyor!

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı