Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Işıltılı Haşereler

Işıltılı Haşereler

Tarih: 22 Aralık 2018 – Cumartesi

Yer: Podyum Sanat Mahal

Saat: 20:30

Bilet fiyatları: Tam 55 TL, Öğrenci 40 TL

Işıltılı Haşereler
Işıltılı Haşereler

Işıltılı Haşereler, insanın tüketim krizine dair ironik bir kara komedi. Kentsel dönüşüm kapsamında seçilen genç çiftimiz Ollie ve Jill’e, ileride çok değerlenmesi beklenen bir semtte yıkık dökük bir ev vadedilmiştir. Ollie ve Jill, bize bu vadedilen rüya evlerini nasıl elde ettiklerinden bahsetmek isterler.
Rüya evlerini elde edebilmek için, yaptıkları bazı şeyler vardır ki aslında çok da iyi sayılmazlar.
Hatta bayağı korkunç şeyler. Ve sarsıcı. Evet maalesef öyleler. Bazıları böyle düşünebilir.
Ama onlar yine de iyi insanlar, en azından öyle olduklarını umuyorlar. İyi insan olmak için bu yeterli mi? Yani rüya evlerini elde edebilmek için yaptıklarını bize açıklayabilirler mi? Ollie ve Jill durumu bize açıkladıklarında, neyi neden yaptıklarını ve ne için yaptıklarını.. O zaman onları anlayabileceğimizi umuyorlar. Ve hak verebileceğimizi… Yaptıkları şey ne kadar korkunç olsa da… ve sarsıcı…Onlar iyi insanlar. En azından öyle olduklarını umuyorlar.

Philip Ridley, modern birer meddah gibi kullandığı oyuncularla, bizleri Ollie ve Jill’in küçük ama ışıltılı hayatlarına dahil ediyor.

Yazan: Philip Ridley
Çeviren: H.Can Utku
Yöneten: Eyüp Emre Uçaray
Oynayanlar: Pınar Çağlar Gençtürk, Ünal Yeter ve Selen Uçer

İkinci Kat

Tek perde 90 Dakika

12 Yaş ve üzeri seyirciler için uygundur.

Bursa Etkinlikleri

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı