Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji

İp Can’bazları Meydanlarda

İp Can’bazları Meydanlarda

25 Mayıs 2019 Cumartesi / TİRİLYE / İskele Meydanı
1 Haziran 2019 Cumartesi / MUDANYA / Mütareke Meydanı

İp Can'bazları Meydanlarda

 

İp Can’bazları Meydanlarda
40 YIL SONRA YENİDEN İP CAN’BAZLARI MEYDANLARDA

Seyirlik sanatlarımızın en önemlilerinden İp Can’bazları, köy köy, kasaba kasaba tüm Anadolu’yu gezerek yaptıkları gösterileriyle 1970’li yıllara kadar yaşamış ve ilerleyen yıllarda eğlence anlayışının değişmesi ile tarihe karışmıştı.
Şimdi bu tarih Mudanya’da canlanıyor ve geleneksel gösteri sanatlarımızdan İp Can’bazları Ramazan’da iftar sonrası sizlerle buluşuyor.

 

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Kapalı