Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

İnsan Yönetimi Zirvesi 2019

Kalbinin Sesini Dinle

İnsan Yönetimi Zirvesi 2019

Yer: Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi Fuar Alanı

Tarih: 25 – 26 Nisan 2019

İnsan Yönetimi Zirvesi 2019

İnsan Yönetimi Zirvesi 2019

Çalışanların kurum içinde aldıkları doğru kararlarda etkili olan ortak değer nedir? Hangi ses, her zaman doğru yolu gösterir?

17. İnsan Yönetimi Zirvesi’nde, yine çok önemli bir tema ve birbirinden özel konuşmacılarla karşınızda olacağız.

Detaylar, yakında www.insanyonetimizirvesi.com internet sayfasında…

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı