Sheraton Bursa Hotel
Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur

İnsan Gafletleri – Bursa

İnsan Gafletleri – Bursa

Tarih: 8 Şubat 2018

Yer: Nazım Hikmet Kültürevi

Saat: 20:00

Bilet fiyatları: 1. Kategori – Tam 45.25 TL- Öğrenci 30,25 TL

BİLET AL

 İnsan Gafletleri - Bursa

İnsan Gafletleri – Bursa

Mutlu Çelik ile İnsan Gafletleri, 8 Şubat’ta Nazım Hikmet Kültür Evi’nde Bursalı seyircisiyle buluşuyor.

“Yığınlara dönüştürülmek isteniyoruz, birey olmaktan çıkarılıp bir yığın haline getirilmek isteniyoruz. O yüzden o yığın yığın insan gafletlerine birey olmanın bizi kurtaracağını aksi takdirde canlar kaybedeceğimizi sonra da canımız yandı, kandırıldık diyeceğimizi hatırlatmaya çalışıyoruz.”

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı