Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel
Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv

İlham Veren Konuşmalar 2018

İlham Veren Konuşmalar 2018

Tarih: 17 Şubat 2018

Yer: Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi

Saat: 9:30 – 16:30

Bilet fiyatları: Öğrenci 35 TL, Tam 70 TL

BİLET AL

www.ivk.com.tr

İlham Veren Konuşmalar 2018’de Bursa’dan başlıyor

 DB Positive ve Sibel Bağcı Uzun Marka İletişimi iş birliğiyle düzenlenen İlham Veren Konuşmalar (İVK), “Hikâyenin Kahramanı Kim?” teması 17 Şubat’ta Merinos AKKM’de Bursalılarla buluşacak.

 İVK2018 organizasyonunda “Şans, Özgürlük, Uzmanlık ve Cesaret” kavramları alanında 9 uzman konuşmacı, başarı ve başarısızlık hikâyelerindeki kahramanlarını açıklayacak. Oyuncu Umut Oğuz’un sunumuyla gerçekleşecek etkinlikte Cem Özer, Kerimcan Kamal, İrsel Çivit, Uğur Utku Sezer, Miray Akovalıgil, Asil Özbay, Didem Arıkan, Ayta Sözeri, Ebru Uygun ve Derya Babuç yer alacak.

Etkinlik, DB Positive kurucusu, eğitmen Derya Babuç’un şansızlık olarak nitelendirdiğiniz olayların aslında gün gelip nasıl da size ilham verdiğini çarpıcı örneklerle anlatacağı “Şans” oturumuyla başlayacak.  TOÇEV Başkanı Ebru Uygun’la gerçekleştirilecek bugün 5 milyon çocuğun ‘hayatına dokunduğu’ zorluklar, başarılar, heyecanlarla dolu hikayesiyle devam edecek oturumda, son olarak “Aile Arasında” filminde Behiye Hala karakteriyle göz dolduran ve SİYAD en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülüne aday gösterilen oyuncu Ayta Sözeri yer alacak.

ÖZGÜRLÜKTEN CESARETE

“Özgürlük” oturumunda ise mahkumlara ders verirken aldığı cevaplarla motosikletiyle yollara düşen akademisyen ve gezgin Asil Özbay ile başarılı bir avukatken girdiği kafesten kendini komedyenlikle kurtaran ve skeçleriyle sosyal medyada fenomen olan Miray Akovalıgil hikayeleriyle farkındalık yaratacak.

Öğleden sonraki programda ise çok ünlü sporcuların fotoğraflarıyla her gün ayrı bir hikâye yazan fotoğrafçı Uğur Utku Sezer ile bestelediği bir çok film müziğiyle yeteneğini uluslararası ödüllerle taçlandıran besteci İrsel Çivit ise “Uzmanlık” konusuna bambaşka bir boyut getirecek. Oturum sponsoru Kariyer.net’in Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Didem Arıkan da tema üzerinden önemli paylaşımlarda bulunacak.

Etkinliğin son oturumu ise “Cesaret” dolu hikâyeler içeriyor. Başarı hikâyesini başarısızlıklarla yazdığını söyleyen oyuncu, sunucu ve yazar Cem Özer ile korkaklığının yaşanmışlıklarla birlikte en büyük cesareti olduğuna dikkat çeken gazeteci, yazar Kerimcan Kamal konuşmalarıyla katılımcılara ilham verecek.

Komedi film ve dizilerinin vazgeçilmez oyuncusu Umut Oğuz’un, “İlham Veren Konuşmalar”a mizah katacağı organizasyon, saat 16.30-17.00 arasında canlı müzik eşliğinde konuşmacılarla buluşma etkinliğiyle sona erecek.

HAREKETE GEÇMEK İÇİN BULUŞALIM

Konsept sahibi DB Positive Kurucusu Derya Babuç, İlham Veren Konuşmalar’ın 2018 yılında hikâyelere ve kahramanları aracılığıyla kavramlara odaklandığını anlatarak, “Temel amacımız; başka insanlara ait önemli tecrübelerin, yaşanmışlıkların, farklı bakış açılarının paylaşımı ile katılımcılarda öncelikle farkındalık yaratmak, içsel motivasyonlarını ve harekete geçmek adına istekliliklerini arttırmak,” dedi.

İVK Bursa’nın kurumsal iletişim yönetimini yürüten Sibel Bağcı Uzun ise Bursa’dan başlayan organizasyonun hedef kitlesini oluşturan; şirketlerin her seviyede çalışanları, üniversite öğrencileri, başta kadın ve genç girişimciler olmak üzere kendini geliştirmek isteyen herkesi bu önemli etkinlikten faydalanmaya ve ilham almak için adım atmaya davet etti.

İlham Veren Konuşmalar 2018
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı