Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv

İlber Ortaylı ile Bursa Kişisel Gelişim Zirvesi

İlber Ortaylı ile Bursa Kişisel Gelişim Zirvesi

Tarih:  09 Aralık 2018 – Cumartesi

Yer: Bursa Atatürk Spor Salonu

Saat: 10:00 – 17:00

Bilgi & İletişim: 0554 761 82 64

Katılım Bedeli: 60TL

Facebook Etkinliği

İlber Ortaylı ile Bursa Kişisel Gelişim Zirvesi
İlber Ortaylı ile Bursa Kişisel Gelişim Zirvesi

İlber Ortaylı ile Bursa Kişisel Gelişim Zirvesi, Türkiye’nin önde gelen isimleri, eğlenceli, gerçekçi ve kışkırtıcı içerikleri, dolu dolu programı, oturumları ve sürprizleri ile 27 Ekim 2018’ de Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı