Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

III. Reich’ın Korku ve Sefaleti

III. Reich’ın Korku ve Sefaleti

Saat:  20:00 – Tarih:  22, 23 Şubat  2019

Saat:  15:00 – Tarih:  23 Şubat  2019

Yer: Nâzım Hikmet Kültürevi

Bilet fiyatları: Tam 15 TL – İndirimli 10 TL

(Nazım Hikmet Kültürevi, Uğur Mumcu gişesi: 0224 413 27 37)

Tiyatro Topluluğu: Nilüfer Belediyesi Kent Tiyatrosu

BİLET AL

III. Reich'ın Korku ve Sefaleti
III. Reich’ın Korku ve Sefaleti

Hitleryen bir gündelik hayattan sahneler sunuyor bize. Farklı toplumsal sınıflardan insanların, en çok korku ve sefalet üreten bir yönetim altındaki tipik davranışlarına odaklanıyoruz. Bir perçemle bir bıyığın Hitler’i anlatması gibi, Brecht de parça parça anlarla Hitler rejiminin ilk beş yılında yaşanan korkuyu ve sefaleti anlamamızı sağlıyor. İnsanların şimdisine ve geleceğine kast eden Hitler rejimi altında, sefaletin er geç korkuyu yeneceğinin bilgisini üreterek.

Yazan:  Bertolt Brecht
Yöneten: Yunus Emre Bozdoğan
Oynayanlar: Adem Mülazim, Ayşe Gülerman, Barış Ayas ,Barış Ayas ,Gökhan Kum, İbrahim Ersoylu, Melisa İclâl Gürmen, Mert Tiryaki, Mesut Özsoy, Oğulcan Arman Uslu, Oğuzhan Ayaz,Pınar Hande Kaplan, Zeynep Çelik Küreş
Koreograf: Cihan Yöntem
Müzik: Oktay Köseoğlu
Dekor ve Işık Tasarım: Cem Yılmazer
Kostüm Tasarım: Rabia Kip
Yönetmen Yardımcıları: Ebru Emre – Zeynep Çelik Küreş
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı