Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Hiç mi Bir Şeyim Yok – Bursa

Hiç mi Bir Şeyim Yok – Bursa

Tarih: 1 Şubat 2018

Yer: Nazım Hikmet Kültürevi

Saat: 20:30

Bilet fiyatları:  Tam 34.00 TL Öğrenci 29.00 TL

BİLET AL

Hiç mi Bir Şeyim Yok - Bursa

Hiç mi Bir Şeyim Yok – Bursa

Bitiyatro’nun yeni oyunu ‘’Hiç Mi Bir Şeyim Yok’’ tiyatro oyunu,seyirciyle buluşmaya devam ediyor.

Yazan: Edward Bond
Çeviren: Senem Cevher
Yöneten: Laçin Ceylan
Oyuncular: Fatih Dokgöz, Evren Kardeş, Adıhan Şentürk
Yönetmen Yardımcısı: Ozan Güney Yaman
Dekor – Kostüm: Nilüfer Karaca
Işık Tasarım: Aslı Atasoy
Asistanlar: Ünal Topbaş, Esra Balaban

İnsanlar tamamiyle kapital zevklerin içine düşmüş, bir arabayı alıp duvara vurmak moda olmuştur. Otorite bu duruma geçmişin izlerini silerek el koymuştur. Ancak yeni düzene ayak uydurmakta zorlanılmıştır. Getirilen kısıtlamaların içinde bir distopya. Geçmişin ayak izleri ve sesleri.

Edward Bond’un yazdığı, Laçin Ceylan’ın yönettiği, Fatih Dokgöz, Evren Kardeş ve Adıhan Şentürk’ün oynadığı Bitiyatro’nun yeni oyunu ‘’Hiç Mi Bir Şeyim Yok’’ Bisahne’de seyirciyle buluşmaya devam ediyor.

 

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı