Era Bursa
Ted Koleji
Bursa Hamak Festivali 2018

Hapşuu çocuk tiyatrosu-Bursa

Hapşuu çocuk tiyatrosu-Bursa

Yer: Tayyare Kültür Merkezi

Tarih: 22 Nisan 2018 – Cumartesi

Saat: 12:00 ve 15:30

Bilet fiyatları: 34.00 TL

BİLET AL

Hapşuu çocuk tiyatrosu-Bursa

Hapşuu çocuk tiyatrosu-Bursa
Trt Çocuk’un sevilen çizgi filmi Hapşuu, sahnede…
“Hapşu ve arkadaşlarının, kaybolan güneşi bulmak için atıldıkları maceradaki yeni keşifleri ve bu arayış sırasında hem yardımlaşmayı hem de paylaşmayı öğrenmeleri minik izleyicilerine keyifli anlar yaşatacak.
-Etkinlikte 2 yaş sınırı vardır.
-24 ay ve üzeri yaş grubu tüm kişiler bilete tabidir.
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Close