Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Hande Yener feat Çağın Kulaçoğlu Bursa konseri

Hande Yener feat Çağın Kulaçoğlu Bursa konseri

Tarih: 9 Mart 2018 – Cuma

Yer: Danza – Görükle Trio

Saat: 21:00

Bilet fiyatları: 65 TL

BİLET AL

Hande Yener feat Çağın Kulaçoğlu Bursa konseri

Hande Yener feat Çağın Kulaçoğlu Bursa konseri

Hande Yener ve muhteşem şarkıları 9 Mart Cuma akşamı Danza Bar’da gelenlere unutulmayacak bir konser yaşatacak. Hande Yener, kabinde oğlu Dj Çağın Kulaçoğlu ile sizi çoşturacak.

Hande Yener ve Çağın Kulaçoğlu ile birlikte sahneye çıkacağı konserde harika şarkılarının yanı sıra ışık ve dans gösterisi ile de gerçek bir eğlence vaat ediyor.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı