Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa Hotel

Hamlet’in Öteki Ölümü

Hamlet’in Öteki Ölümü

Yer: Nazım Hikmet Kültürevi

Tarih: 25 Kasım 2018 – Pazar

Saat: 20:00

Bilet fiyatları: 20 TL

BİLET AL

Hamlet'in Öteki Ölümü

Hamlet’in Öteki Ölümü

Mesut Bahtiyar yazarlık bölümünden mezun olmuş ama herhangi bir şey yazamayan bir yazardır. Kendisi yazamadığı için Shakespeare’in Hamlet kopyala-yapıştır yaparak oluşturduğu tiyatro oyunu bir tiyatro grubu tarafından oynanamamaktadır.
Yazılamayan ve oynanamayan bu oyunun son sözünü Mesut Bahtiyar Çehov’dan alıntı yapar. ‘’Birinci sahnede silah varsa ilerleyen sahnelerde o silah mutlaka patlamalıdır.’’

Yaş sınırı: +11
Tek perde

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Kapalı