Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Halktan Biri

Travis Pine

Halktan Biri

Saat / Tarih (20:30):  2 Nisan 2018 – Salı

Yer:  Nazım Hikmet Kültürevi

Bilet fiyatları:  33 TL  /  28 TL

BİLET AL

Halktan Biri

Açlık sınırında yaşayan, evinin borcunu ödemeye çalışan,
karısı tarafından terk edilmiş bir adam,TRAVİS PİNE… Ülkesinin kötü gidişatından dolayı Amerikan Başkanına yazdığı mektuplar, başkanın fena halde canını sıkar… Bu durumu engellemesi için yollanan FBI Tom Walker, sıradan bir vatandaş olan Travis Pine’in hayatını değiştirir.

 

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı