Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Hakan Peker Bursa konseri

Hakan Peker Bursa konseri

Tarih: 21 Aralık 2018 – Cuma

Yer:  Hayal Kahvesi Bursa

Saat: 23:00

Bilet Fiyatları: 50 TL

Rezervasyon: (0224) 451 50 80

BİLET AL

Hakan Peker Bursa konseri

Hakan Peker Bursa konseri
Hakan Peker dünden bugüne en sevilen şarkılarını seslendireceği konseriyle 21 Aralık Cuma gecesi 23.00’te Hayal Kahvesi Bursa sahnesinde.
– 18 Yaş Sınırı Vardır.
– Kapı açılış saati 21:00 dir.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı