Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel

Güven Yüreyi Bursa konseri

Güven Yüreyi Bursa konseri

Tarih: 2 Mart 2018

Yer: Dust Cafe – Görükle

Saat: 22:00

Bilet fiyatları: 39 TL

BİLET AL

Güven Yüreyi Bursa konseri

Güven Yüreyi Bursa konseri

O Ses Türkiye sahnesinden çıkıp Sen Maşallah single çalışmasıyla yaza damgasını vurup ün kazanan Güven Yüreyi 2 Mart Cuma Dust Performans Hall sahnesinde!

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı