Almira Hotel Bursa
Sheraton Hotel Bursa
Mengerler Jeep

Güldür Güldür Show

Bursa

Güldür Güldür Show

Yer: Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi – Osmangazi Salonu

Tarih: 28 Şubat 2018 – Perşembe

Saat: 20:30

Bilet fiyatları:

1. Kategori – 162.00 TL
2. Kategori – 135.00 TL
3. Kategori – 120.00 TL
4. Kategori – 110.00 TL
5. Kategori – 98.00 TL

BİLET AL

Güldür Güldür Show

Güldür Güldür Show

Ekranların beğenilen komedi programı Güldür Güldür Show, 28 Şubat’ta Bursa Atatürk Kongre Kültür Merkezi Osmangazi Salonu sahnesinde seyirciyle buluşmaya devam ediyor. 

Günlük hayatın sıradan konularına farklı bir bakış açısı ile yaklaşan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya yine kendi mizah anlayışı ile yeni yaklaşımlar ve çözümleri ile kahkahanın adresi olmaya devam ediyor.

– Televizyon program çekimi yoktur.
– 8 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 8 yaş ve üzeri bilete tabidir.
– Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı