Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Gazapizm & Argo Orkestrası Bursa Konseri

Gazapizm & Argo Orkestrası Bursa Konseri

Tarih: 27 Şubat 2018

Yer: Hayalperest Görükle

Saat: 22:00

Bilet fiyatları: 1. Kategori – 56.00 TL Öğrenci 41.00 TL

BİLET AL

Gazapizm & Argo Orkestrası Bursa Konseri
Gazapizm & Argo Orkestrası Bursa Konseri

Gazapizm & Argo Orkestrası, 27 Şubat’ta Hayalperest Görükle’de…

15 yıldır Türkçe Rap kulvarında başarılı eserler veren Gazapizm; son iki albümü olan ” Bir Gün Herşey” ve ”Yeraltı Edebiyatı” ile yakaladığı yükselişi yayınladığı parçalar ve farklı tondan müzik videoları ile sürdürmeye devam ediyor.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı