Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Freddie Mercury Show

Freddie Mercury Show

Tarih: 19 Ekim 2018 Cuma

Yer: Hayalperest Görükle

Saat: 21:00

Bilet fiyatları: 20 TL

Freddie Mercury Show

Efsanevi Rock grubu Queen’in efsanevi solisti Freddie Mercury ilk kez Bursa’da!! 19 Ekim Cuma gecesi Hayalperest Görükle sahnesinde. (Giriş 20 TL)

Ses, görüntü ve piyano becerileri ile Freddie Mercury’ye benzerliği tüm otoriteler tarafından kabul edilmiş solisti ile muhteşem bir konser 19 Ekim’de Bursalı müzikseverleri bekliyor. Tabii ki Queen Tribute grubu A Kind of Vision ile birlikte!

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı