Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Flört, Necati ve Saykolar, Dj Ozzy Bursa konseri

Flört, Necati ve Saykolar, Dj Ozzy Bursa konseri

Tarih: 17 Mart 2018 – Cumartesi

Yer: Şarlo Bar – Görükle

Saat: 21:00

Bilet fiyatları: Öğrenci: 33 TL,  Tam: 38 TL

BİLET AL

Flört, Necati ve Saykolar, Dj Ozzy Bursa konseri

Flört, Necati ve Saykolar, Dj Ozzy Bursa konseri

Flört, Necati ve Saykolar, Dj Ozzy sahnesini Şarlo Bar Bursa 17 Mart 2018 saat  22:00’da izlemek ve Flört, Necati ve Saykolar, Dj Ozzy ile birlikte Şarlo Bar mekanında. *Etkinlikte oturma düzeni yoktur.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı