Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Ezgi’nin Günlüğü Bursa konseri

3. Uluslararası Nilüfer Şiir Festivali

Ezgi’nin Günlüğü Bursa konseri

Yer: Nazım Hikmet Kültürevi

Tarih: 11 Ekim 2018 – Perşembe

Saat: 20:00

Bilet Fiyatları: Ücretsiz

Etkinlik davetiyeleri 05 Ekim Cuma’dan itibaren Nilüfer Belediyesi bilet sistemi ve Nazım Hikmet Kültürevi ile Konak Kültürevi Gişeleri’nden ücretsiz temin edilebilir.

Ezgi'nin Günlüğü Bursa konseri

Ezgi’nin Günlüğü Bursa konseri
11 – 14 Ekim tarihleri arasında yurt içi ve yurt dışından 14 önemli şairi, 4 farklı etkinlik noktasında şiir meraklılarıyla buluşturacak olan 3. Uluslararası Nilüfer Şiir Festivali… #şiirinsesinilüfer

3. Uluslararası Nilüfer Şiir Festivali kapsamında Ezginin Günlüğü 11 Ekim Perşembe saat 20.00’de Nâzım Hikmet Kültürevi’nde.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı