Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel

Eypio Bursa konseri

Eypio Bursa konseri

Tarih: 2 Mart 2018

Yer: Hayalperest – Görükle

Saat: 21:00

Bilet fiyatları: 33 TL

BİLET AL

Eypio Bursa konseri

Eypio 2 Mart Cuma Bursa Görükle’de sevenleriyle buluşacak!

EYPİO bu güne kadar 7 adet underground rap albümü yayınladı. 2016 yılı başında Burak King’le birlikte seslendirdiği ilk yasal single çalışması Günah Benim ile “Youtube’da günde 1 milyon izlenme”, bugüne kadar “150 milyon toplam izlenme” gibi sayılarla ve Spotify verileriyle 2016 yılının en çok dinlenen ve “sokaktan gelip sokağı ele geçiren” şarkısına imza atmış oldu. EYPİO son olarak Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Burak King ile birlikte “Yılın en iyi çıkış yapan solisti” dalında halk oylaması ile ödüle layık görüldü.

  • Etkinlikte oturma düzeni yoktur.
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı