Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa Hotel

Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu Bursa konseri

Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu Bursa konseri

Tarih: 28 Mart 2018 – Çarşamba

Yer: Tayyare Kültür Merkezi

Saat: 20:30

Bilet fiyatları: 1. Kategori – 67.50 TL, 2. Kategori – 56.00 TL

BİLET AL

Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu Bursa konseri

Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu Bursa konseri

Türk halk müziğinin iki usta ismi Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, 28 Mart’ta Bursa Tayyare Kültür Merkezi Salonu’nda sahne alacak.

Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu, çoğu eski, bazıları ise çok eski Anadolu türkülerinden oluşan bir repertuvarı seslendiriyorlar. Bu nedenle kendi ifadeleriyle performanslarını “bir birlikte hatırlama çabası” olarak görüyorlar. Duo formatında gerçekleştirdikleri, benzersiz ve ustalıklı türkü yorumları, Türk halk müziğinde yeni bir tarzın doğuşuna yol açıyor.

– 6 yaşından küçük çocuklar etkinliğe alınmamaktadır. 6 yaş ve üzeri bilete tabidir.
– Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası sokmak yasaktır.
– Organizasyon şirketi, program ve bilet fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı