Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel
Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv

Erdem Akın Bursa konseri

Erdem Akın Bursa konseri

Tarih: 28 Şubat 2018 – Çarşamba

Yer: Hayal Kahvesi Bursa

Saat: 21:00

Bilet fiyatları: 34 ₺

Etkinlikte oturma düzeni yoktur.

BİLET AL

 

Erdem Akın Bursa konseri

Karadeniz müziğinin sevilen ismi Erdem Akın, şarkılarıyla bu akşam 28 Şubat Çarşamba gecesi Hayal Kahvesi Bursa sahnesinde olacak.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı