Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel
Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv

Enver Aysever’le Aykırı Kumpanya

Enver Aysever’le Aykırı Kumpanya

Tarih:  9 Şubat 2018 – Cuma

Yer: Mudanya Uğur Mumcu Kültür Merkezi

Saat: 20:00

Bilet fiyatları: Ücretsiz

Facebook Etkinliği

Enver Aysever

Enver Aysever’le Aykırı Kumpanya

Enver Aysever, daha önce benzeri gerçekleştirilmemiş bir sahne gösterisiyle yeni sezonunda seyirciye tekrar merhaba diyor. Yakın geçmişimizi şekillendiren sosyal ve siyasal olayları edebiyatla, müzikle ve kayda geçmiş görüntülerle canlı bir belgesel tadında sahneye taşıyan Aysever, izleyiciyi bir zaman tünelinden geçirerek bellek tazeliyor; anlatısına kişisel tarihinden hatıraları da ekleyerek kâh güldürüyor, kâh ağlatıyor, çokça düşündürüyor, zihinlere ve yüreklere dokunuyor.

Tarz açısından bir ilk olan bu gösteriyi sahneye taşıyan ekibin ismi, gösterinin ruhunu iki kelimeyle özetliyor; “Aykırı Kumpanya.” Kumpanyanın solisti, kemancısı, akordeoncusu, her şeyi Özge Metin ve müzisyenler Mustafa Soydemir (gitar), Sinan Gürsoy (bas) sahnede kumpanyayı oluşturuyorlar.

Aykırı Kumpanya hem orijinal besteleri hem de bilinen Sabahattin Ali’den, Orhan Veli’ye şair şarkıları ile seyirci için şarkılı, sazlı, sözlü bambaşka bir dünya kuruyor.

*Etkinlikte oturma düzeni yoktur.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı