Mudanya Belediyesi
Neskar Otomotiv

Endülüs Park


Endülüs Park

Rezidans hayatını bir keyife dönüştüren alışveriş anlayışla sabahın erken saatlerinden başlayarak konuklarına sıradışı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Bildiğiniz alışveriş geleneğini değiştiren Endülüs Park, yaz ve kış bahçeleriyle doğadan kopmayışı ve açık hava keyfinden ödün vermeyen anlayışla alışverişte farklı bir dönem başlatıyor. Günün her saatinde konuklarına benzersiz bir atmosfer sunan terasta; açık havanın tadını çıkarabilir; benzersiz gün batımlarını izleyebilirsiniz. Yoğun alışveriş keyfinin ardından Endülüs Park, seçkin cafe ve restoranlarının sahip olduğu üstün hizmet anlayışı ile dünya mutfaklarının en leziz örneklerini tadabileceğiniz, sevdiklerinizle en güzel anları paylaşabileceğiniz güzide mekanlara ev sahipliği yapıyor.

Mevsim ayırt etmeksizin hayatın keyfini çıkarabileceğiniz, doğayla iç içe bir ortam sunan Endülüs Park’ta; gerek yazın üstü açık, gerekse kışın üstü kapanan şeffaf kış bahçesinde, şık mağazalardan alışverişinizi yaparken dört mevsimin de tadını çıkarabileceksiniz. Kentin ilk açık alışveriş merkezi olan Endülüs Park AVM, üstü açılabilir özelliği ile alışveriş yapanları gün ışığıyla buluşturarak temiz hava ile teması sürdürülebilir kılacak.

Adres: Ahmet Yesevi Mh. Sanayi Cd. No:439 16140 Balat Nilüfer/Bursa

Telefon:  (0224) 242 52 58

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı