Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji

Emre Aydın Bursa konseri

Emre Aydın Bursa konseri

Tarih: 23 Kasım 2018 – Cuma

Yer: Hayal Kahvesi Bursa

Saat: 22:00

Rezervasyon: 0224 451 50 80

Bilet fiyatları: 50.00 TL

BİLET AL

Emre Aydın Bursa konseri

Emre Aydın Bursa konseri
Pop rock tarzının en iyi isimlerinden Emre Aydın, 19 Ekim’de Bursa Hayal Kahvesi sahnesinde…

– 18 Yaş sınırı vardır.
– Etkinlik düzeni ayaktadır.
– Belirtilen saat kapı açılış saatidir.
– Etkinlik başlangıç 22:00
– Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, bilet ücretini iade ederek etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı