Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv

Emre Arısev & Güneş Ergün Bursa konseri

Emre Arısev & Güneş Ergün Bursa konseri

Tarih:  14 Aralık 2018

Saat:  22:30 Kapı açılış

Yer:  Danza

Bilet Fiyatı: Tam: 38,5 TL,   Öğrenci: 25 TL

  • “Fiyata bir içecek dahildir”

BİLET AL

Emre Arısev & Güneş Ergün Bursa konseri
Emre Arısev & Güneş Ergün Bursa konseri

Geçen sezon @danzabursaofficial kabininde muhteşem bir sahne performansı sergileyen dj @emrearisev ve @djgunesergun 14 Aralık Cuma günü @danzabursaofficial kabininde tekrar sizlerle birlikte.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı