Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa Hotel
Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur

Eda Baba Bursa konseri

Eda Baba Bursa konseri

Tarih:  2 Mart 2019 – Cumartesi

Yer: Podyum Sanat  Mahal

Saat: 21:00

Bilet fiyatları: Tam 34.00 TL Öğrenci 29.00 TL

BİLET AL

 Eda Baba Bursa konseri

Eda Baba Bursa konseri

Şarkılara getirdiği başarılı yorumlarla bilinen Eda Baba, akustik performansıyla 6 Şubat  Çarşamba günü Podyum SanatMahal sahnesinde sevenleriyle buluşuyor..

Bilgi
*Etkinlikte oturma düzeni yoktur.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı