Sheraton Bursa Hotel
Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur

Dünyanın Dengesi

Çocuk Oyunu

Dünyanın Dengesi

Tarih: 29 Ocak 2019 – Salı

Yer: Uğur Mumcu Kültür Merkezi – Nilüfer

Saat: 15:00 ve 15:00

Bilet Fiyatları: 20 TL

Rezervasyon:   Elif Ural –   0(224) 441 50 57

Dünyanın Dengesi
Dünyanın Dengesi

Dünyanın Dengesi adlı çocuk oyunumuz 18 Kasım Pazar günü 14:00 ve 16:00 saatlerinde Nazım Hikmet Kültürevi Balaban Salonu’nda!

 

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı