Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv

Dünya Şiir Günü Etkinlikleri

Onur Konuğu: Gülseli İnal

Dünya Şiir Günü Etkinlikleri

Tarih:  21 Mart 2019 Perşembe

Yer:  Nazım Hikmet Kültürevi

Açılış Saat: 19:00

Facebook Etkinliği

Dünya Şiir Günü Etkinlikleri

 

Dünya Şiir Günü Etkinlikleri

21 Mart Perşembe saat 19:00’da Nâzım Hikmet Kültürevi’nde gerçekleştireceğimiz Dünya Şiir Günü etkinliklerinde buluşalım!

Program:
19:00 Dünya Şiir Günü Bildirisi
19:10 Bursa’da Yaşayan Şairlerden Şiir Okumaları
19:30 BUYAZ Şiir Onur Ödülü Sahibi Gülseli İnal ile Söyleşi
20:10 Ödül Töreni – İmza

 

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Kapalı