Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Dr. Zafer Akıncı ile Mutlu Yuva Mutlu Yaşam

Dr. Zafer Akıncı ile Mutlu Yuva Mutlu Yaşam

Tarih: 10 Mart 2018 – Cumartesi

Yer: Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi – Orhangazi Salonu

Saat: 20:00

Eğitmen: Erdem Karagöz

Bilet fiyatları: 1. Kategori – 56.50 TL, 2. Kategori – 45.00 TL

BİLET AL

– PDF Bilet uygulaması vardır. Biletlerinizi yazdırmayı unutmayınız.
– Profesyonel ses ve görüntü kayıt cihazları etkinlik mekanına alınmayacaktır.
– Etkinlik başladıktan sonra etkinlik mekanına izleyici alınmayacaktır.

Dr. Zafer Akıncı ile Mutlu Yuva Mutlu Yaşam

Dr. Zafer Akıncı ile Mutlu Yuva Mutlu Yaşam

Mutlu Yuva Mutlu Yaşam İnteraktif Eğitimi Şimdi Bursa’da!

Psikoloji Bilim Doktoru Zafer Akıncı, Mutlu Yuva Mutlu Yaşam İnteraktif Eğitimi ile 10 Mart’ta Bursa’da!

Siz de bu eğitim ile mutlu bir yuvanın ve mutlu bir yaşamın sırlarını öğrenebilir ve artık yaşamınızda Dr. Zafer Akıncı’nın yöntemlerine yer vererek başarıya, mutluluğa ve huzura erişebilirsiniz…·

Uzun yıllardır Öğrenci Danışmanlığı, Oyun Terapisi, Aile Danışmanlığı, Bağlanma Kuramı Temelli Psikoterapi, Hipnoz Terapisi, Ego Terapisi ve Çift Terapisi gibi önemli terapiler ve danışmanlıklar başta olmak üzere verdiği birçok psikolojik danışmanlık hizmeti ile adından söz ettiren ve geliştirdiği birçok yöntemle psikoloji dünyasında bir çığır açan, Atv, Show TV, Beyaz TV ve TRT 1 gibi televizyon kanallarında psikoloji temalı programlar hazırlayan ve “Materyalli ve Bilimsel Atıflı Psikoloji Anlatımı” çalışması ile Türk halkının psikoloji bilimi hakkında temel olarak bilinçlenmesinde önemli bir katkısı bulunan, Akademik çalışmaları ulusal ve uluslararası birçok dergide yayımlanmış ve başta Cambridge Üniversitesi olmak üzere dünyadaki sayılı üniversiteden yayınlar almış olan ve kendi geliştirdiği birçok psikolojik buluş ile adını psikoloji literatürüne yazdıran Dr. Zafer Akıncı…

Türkiye’nin birçok yerinde binlerce kişiye verdiği “Mutlu Yuva Mutlu Yaşam İnternatif Eğitimi”ni şimdi de Ankara’da vermeye hazırlanıyor. MAD Entertainment’in düzenlediği bu etkinliğe mutlu bir yuvanın ve mutlu bir yaşamın sırlarını öğrenmek, huzurlu bir evliliğin formülünü bilmek ve ilişkilerdeki mutluluğun altın kuralları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes katılım gösterebilir.

Eğer sizde Psikoloji Bilim Doktoru Zafer Akıncı’dan “Mutlu Yuva Mutlu Yaşam İnterakif Eğitimi” alarak daha mutlu ve daha huzurlu bir evliliğin kapısını aralamak, ilişkilerinizde daha huzurlu ve daha başarılı olmak ve mutlu yaşamanın sırlarına erişmek istiyorsanız 18 Şubat’ta davetlimizsiniz.

Etkinlik 10 MART 2018 CUMARTESI günü saat 20.00’DA BURSA AKKM ORHANGAZİ SALONU’nda gerçekleştirilecek olup katılım kontenjan ile sınırlıdır.

Etkinliğe katılmak için bugünden yerinizi ayırtın!

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı