Ted Bursa Koleji
Sheraton Bursa Hotel
Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur

Dilek Türkan Bursa konseri

Dilek Türkan Bursa konseri

Tarih: 6 Mayıs 2018 – Pazar – ETKİNLİK İPTAL EDİLMİŞTİR.

Yer: Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi – Orhangazi Salonu

Saat: 20:00

Bilet Fiyatları: 

1. Kategori – 78.50 TL
2. Kategori – 67.50 TL
3. Kategori – 56.00 TL

BİLET AL

– Etkinlik mekanına kamera, fotoğraf makinası, ses cihazı vb. alınmayacaktır.
– Lütfen PDF biletinizin çıktısını yanınızda bulundurun.
– Etkinlik belirtilen saatte başlayacaktır.
– Etkinlik başlama saatinden sonra salona seyirci alınmayacaktır.
– Etkinlik başlama saatinden sonra gelen ya da etkinliğe gelmeyen müşterilere bilet iadesi yapılamamaktadır.

Dilek Türkan Bursa konseri

Türk müziğinin modern sesi Dilek Türkan, “Suya Söyledim” albümü ile 6 Mayıs’ta Bursa Merinos AKKM Orhangazi Salonu’nda sevenlerinin karşısında…

Huzur veren sesi ile sevenlerinin uzun süredir beklediği Dilek Türkan’ın “Suya Söyledim” albümü, Sony Music etiketiyle müzikseverlerle buluşuyor. Yeni albüm şarkılarının ilk kez çalınacağı ve sanatçının sevilen şarkılarından oluşan Gişe Organizasyon tarafından düzenlenen turne ise İstanbul, Ankara ve İzmir ile başlıyor.

Dilek Türkan’ın ikinci solo albümü olan Suya Söyledim’de 10 şarkı yer alıyor. Prodüktörlüğünü Derya Türkan ile beraber üstlendiği albümde, “Mazi Kalbimde” tangosunun bestecisi Necip Celal Andel, Neveser Kökdeş, Bedri Noyan gibi birçok değerli isim yer alıyor.

Dilek Türkan, “Suya Söyledim” albümünde Türk müziğinin en sevilen şarkılarını Alp Ersönmez ve Cenk Erdoğan’ın yepyeni düzenlemeleriyle masalsı ve kendine özgü bir tarzla yeniden yorumluyor. Albümünde ayrıca sözleri Sezen Aksu ve Bülent Ortaçgil’e, müziği ve düzenlemesi ise Erkan Oğur’a ait “Bir Ömürlük Misafir” adlı şarkıyı ilk kez seslendiriyor. Barış Güleç’in çektiği su altında gerçekleştirilen albüm kapak fotoğrafları, albüm isminden esinlenerek çekilmiş görüntülerden oluşuyor.

Dilek Türkan’ın “Suya Söyledim” albümü sözü ve bestesi Erol Sayan’a ait olan çıkış şarkısı ve yönetmenliğini Tan Tunçağ’ın üstlendiği “Bana Bir Aşk Masalından” video klibiyle de aynı anda ekrandaki yerini alıyor.

Dilek Türkan Bursa konseri

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı