Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Deliler – Yasaklar

Devekuşu Kabare

Deliler – Yasaklar

Tarih: 12 Aralık 2018 Çarşamba

Yer: Uğur Mumcu Kültür Merkezi – Nilüfer

Saat: 20:30

Bilet fiyatları: Ücretsiz

 

Deliler - Yasaklar

Deliler - Yasaklar
Deliler – Yasaklar

1980’li yılların Devekuşu Kabare’sine selam çakan oyun, Devekuşu Kabarenin oynadığı “Deliler” ve “Yasaklar” oyunlarından yaptığı bir kolajla bugünün seyircine çok komik ve eğlenceli bir gösteri sunuyor.

Süre: 110 Dk / İki Perde
Seyirci Yaşı: 13+

Deliler - Yasaklar

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı