Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Deli Bayramı & Yasaklar

Deli Bayramı & Yasaklar

Yer:   Uğur Mumcu Kültür Merkezi – Nilüfer

Tarih: 4 Mayıs 2019 – Cumartesi

Saat: 20:30

Biletler: 20 TL

BİLET AL

Deli Bayramı & Yasaklar

Deli Bayramı & Yasaklar

Seksenli yıllarda Devekuşu Kabare Tiyatrosu tarafından da sahnelenen ve o yıllara damgasını vurmuş eserlerin yer aldığı iki perdelik komedi oyunu.
Turgut Özakman’ın Deli Bayramı’ndan seçilen skeçler birinci perdede yer alırken, Kandemir Konduk’un Yasaklar oyunundan seçmeler ise ikinci perdede seyirciyle buluşuyor.
Oyun bir yandan güldürürken, diğer yandan da o yılları görmüş olanlara kısa bir nostalji yaşatıyor. Oyunu ilk defa izleyecek olanlar içinse geçmişle bir köprü kurma ve bugünün mizah anlayışıyla kıyas yapma imkanı sunuyor.

Sahneleyen: Gelişi Güzel Sanatlar
DELİ BAYRAMI / Yazan: Turgut ÖZAKMAN
YASAKLAR / Yazan: Kandemir KONDUK
Yönetmen: Gökhan SEKMEN
Genel Koordinatör: Mehmet TEKİN
Oyuncular: Ali Özhan SIVACI, Bensu NAMLI, Engin COŞKUN, Ezgi AKBARUT, Kutay BACAK, Mehmet TEKİN, Selin Nur KULBEY, Serap YANMAZ, Suna ŞENSOY, Tolgahan SUMMAK, Umut ATİK, Yavuz ERDİM
Ses-Işık: Ali Osman GÜLLÜ
Kostüm: Serap YANMAZ

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı