Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur
Ted Bursa Koleji

Dağyenice’de pickup gösterisi

Navara Türkiye Şovu

Dağyenice’de pickup gösterisi

Dağyenice’de pickup gösterisi

110 gündür yollarda olan ve 33 şehri ziyaret eden “Navara Türkiye Şovu” Bursa’ya ulaştı. Bugüne dek Türkiye’nin kara ve deniz sınırları toplamının 3 katı yol kat edilen etkinlik kapsamında Bursa Dağyenice’de özel olarak oluşturulan parkurda, aracın zorlu doğa koşullarındaki performansı ve gücü test edildi. Şov kapsamında aracı test etme imkanı bulan Bursalılar, indirimli fiyat ve cazip finansman seçeneklerinden faydalanma imkanı buldu.

Dağyenice’de pickup gösterisi

“Navara Türkiye Şovu” kapsamında yaklaşık 32 bin kilometrelik yol kat edilerek bugüne kadar 33 şehir, 140 ilçe ve 400 köy ziyaret edildi. Konforu ve düşük yakıt tüketimiyle öne çıkan Nissan Navara, SUV konforu ile Pick-up deneyimini birleştiren özelliklerini görücüye çıkardı. Multi-link süspansiyon sistemiyle sürücüler kadar yolcular için de yüksek konfor olanağı sunan Navara, Bursa Dağyenice’de bulunan ormanlık arazi içinde oluşturulan ve zorlu doğa koşullarını içeren parkurda Pick-up severler tarafından deneyimlendi.

Dağyenice’de pickup gösterisi

Navara Türkiye Şovu’nun Marmara Bölgesi’ne ulaştığını ve aralık ayı sonuna dek Marmara Bölgesi’nde birçok yerleşim birimine ziyaret gerçekleştirileceğine değinen Nissan Türkiye Pazarlama Müdürü Murat Bozfakıoğlu, “Müşterilerimizle sadece bayimizde değil, sahada da buluşmaya ve onlarla kurduğumuz bağı güçlendirmeye özen gösteriyoruz. Bu sebeple başlattığımız Navara Türkiye Şovu’nda 110 günü geride bıraktık. Maden ocaklarından inşaat sahalarına, 3 bin metre yüksekliğindeki yaylalara da ziyaretler gerçekleştirdik. Bugüne kadar kat ettiğimiz yol Türkiye’nin kara ve deniz sınırları toplamının yaklaşık 3 katı. Köyleri, maden ocaklarını, sanayi sitelerini, sebze-meyve hallerini ziyaret ettik. Pick-up sahibi olmak isteyenlere, test sürüşü imkanı sunduk ve onlara aracımızın üstün sürüş, konfor ve güvenlik özelliklerini anlattık. Önümüzdeki ayda da müşterilerimizle buluşmaya, onlara cazip fırsatlar sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Dağyenice’de pickup gösterisi

Dağyenice’de pickup gösterisi

Temmuz ayı sonunda başlayan Navara Türkiye Şovu ile bugüne kadar 33 şehir, 140 ilçe ve 400 köyde 5000 kişiyle buluşan Nissan, 800 kişinin aracı test etmesine imkan tanıdı. Navara Türkiye Şovu, İzmir’den Hakkari’ye aralarında Muğla, Konya, Hatay, Şırnak, Ağrı, Artvin, Ankara, Ordu, Aydın, Mersin’in de aralarında bulunduğu 33 şehri ziyaret etti. Yıl sonuna dek şov kapsamında; Marmara bölgesinde İzmit, Sakarya, Tekirdağ, Edirne, İstanbul illerinde onlarca ilçe ve köy ziyaret edilecek.

Dağyenice’de pickup gösterisi

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı