Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur

Cumhuriyet Kupası Halk Bisiklet Yarışı

Bursa

Cumhuriyet Kupası Halk Bisiklet Yarışı

Yer: Yunuseli Havaalanı

Tarih: 21 Ekim 2018 – Pazar

Saat: 09:00

Facebook

 

Cumhuriyet Kupası Halk Bisiklet Yarışı

21 Ekim Pazar günü Yunuseli Havaalanı’nda ‘halk bisiklet yarışı’ düzenlenecektir. Yarışlar bireysel yol yarışı şeklinde olacaktır.

13 yaş üzeri tüm sporcularımız katılabilir.

Lisanslı ve lisanssız sporcularımız için ayrı kategoriler oluşturulacaktır.

Lisanssız sporcular nüfus kağıtları ile kayıt yaptırabilirler.

Kayıtlar yarış sabahı 9:00’da başlayacaktır.

Bursa Etkinlikleri

Bursa Etkinlikleri / Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı