Her çocuk bir dahidir…

Her çocuk bir dahidir Her çocuk bir dahidir… Her çocuk bir dahidir… Her çocuk bir dahidir… Bursa Çakmak okulları hakkında bilgi 

Çakmak Koleji

 Her çocuk bir dahidir… Her çocuk bir dahidir… Nilüfer Mahallesi, Balat Mh. Baki Sk., No:12, 16120 Bursa Nilüfer Mahallesi, Balat Mh. Baki Sk., No:12, 16120 Bursa Nilüfer Mahallesi, Balat Mh. Baki Sk., No:12, 16120 Bursa Nilüfer Mahallesi, Balat Mh. Baki Sk., No:12, 16120 Bursa Nilüfer Mahallesi, Balat Mh. Baki Sk., No:12, 16120 Bursa Nilüfer Mahallesi, Balat Mh. Baki Sk., No:12, 16120 Bursa Nilüfer Mahallesi, Balat Mh. Baki Sk., No:12, 16120 Bursa Nilüfer Mahallesi, Balat Mh. Baki Sk., No:12, 16120 Bursa 

Eğitim Programı

Sevgili velilerimiz, yeni bir eğitim öğretim yılında sizlerle ve çocuklarımızla beraber olmaktan mutluyuz. Eğitim ve öğretim programımızda çocuklarımıza destekleyici programları sunarak kendi bedensel ve ruhsal keşiflerinde onlara yoldaş olmak asıl amacımızdır.

Felsefemiz

Mutlu, huzurlu, güvenli, sevgi ve saygı değerleri ile bütünleşmiş bir eğitim –öğretim ortamının merkezi olan Çakmak Anaokulunda çocuklarımıza olumlu davranış, birey olma ve kendini geliştirmede yardımcı olmak hedefimizdir. Çocukların ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkarabilmelerine fırsat verebilmek adına bilim ve akıl oyunları, hayal , ritim ve müzik, modern dans , spor ,satranç , görsel sanatlar, İngilizce gibi alanlarla.Her çocuğun benlik algısını güçlendiren, özgüvenini destekleyen bir yapımız vardır.

Beklentilerimiz

Kendini ifade edebilme becerisini geliştiren öğrenmeye karşı istek ve merak uyandıran, grup dinamiği içinde aktif katılımı teşvik eden, “Ben ve biz” olgularının yerleşmesini sağlayan, kendine ve çevresine karşı sorumluluk bilincini geliştiren, hayal gücü ve yaratıcılığın sınırlarını deneyen, oyun aracılığı ile zihinsel keşif olanakları yaratan eğitim kadromuzla bu yıl ki eğitim öğretim dönemimiz başlamıştır.

Evden okula olumlu geçişi sağlamak, oyun yolu ile insanlar arası iletişim becerisi kazandırmak, karşılaştığı problemlerle baş edebilme ve çözüme yönelik davranışlar kazandırmak, İlköğretim basamağı için gerekli yeterlilikleri kazandırmak öğretmenlerimizin çabaları ile gerçekleşecek ve sizlerinde manevi desteği ile çocuklarımız aydınlık bir geleceğe hazırlanmış olacaktır.

Yorumlar

comments

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
X