Ted Bursa Koleji
Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Çocuğuz, haklıyız! Haklarımız için yürüyoruz!

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü

Erkek Diliyle Şiddeti Konuşuyoruz

Tarih:  20 Kasım 2018 – Salı

Saat: 10.00 – 12.00

Yer: Nilüfer Kent Konseyi Önü

Facebook Etkinliği

Çocuğuz, haklıyız! Haklarımız için yürüyoruz!
Çocuğuz, haklıyız! Haklarımız için yürüyoruz!

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’nde, Nilüfer Kent Konseyi Çocuk Meclisi’nin düzenleyeceği yürüyüş ve ritim atölyesine tüm çocukları bekliyoruz.

10.00 Yürüyüş / Nilüfer Kent Konseyi önü
11.00 Açılış Konuşmaları / Nilüfer Belediyesi Halk Evi önü
11.30 RitiModa ile Çocuk Hakları Atölyesi

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Kapalı