Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel
Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji

Caz Tatili-Ediz Hafızoğlu Nazdrave and Friends konseri

Caz Tatili-Ediz Hafızoğlu Nazdrave and Friends konseri

Tarih:  18 Şubat 2018

Yer: Nazım Hikmet Kültürevi

Saat: 20:30

Bilet fiyatları: Tam: 15TL // İndirimli: 10TL

*Biletler; 21 Ocak’tan itibaren https://biletweb.nilufer.bel.tr/ ve Nilüfer Sanat Gişeleri’nde!

*Nilüfer Sanat Gişeleri: Nâzım Hikmet Kültürevi, Uğur Mumcu Sahnesi, Konak Kültürevi, Ahmet Vefik Paşa Devlet Tiyatrosu (Gişelerimiz; 12:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir

 

Caz Tatili-Ediz Hafızoğlu Nazdrave and Friends konseri
Ediz Hafızoğlu Nazdrave and Friends

 

 Caz Tatili-Ediz Hafızoğlu Nazdrave and Friends konseri

Atölye

Saat: 15.00

Ediz Hafızoğlu ile Davul Atölyesi

Ediz Hafızoğlu tarafından gerçekleştirilecek atölyede temel hedef caz müziği içinde davul kullanımına dair bilgilendirici bir sunum yapmak ve bu konuda katılımcılarla denenebilecek ritmleri sergilemek.

 

Bugüne kadar başta caz olmak üzere; rock’n roll’dan metal müziğe, deneysel müziklerden Balkan müziğine kadar pek çok tarzda çok sayıda müzisyene eşlik eden Ediz Hafızoğlu, bu defa kendi şarkılarıyla karşımızda. “Nazdrave”; Hafızoğlu’nun kendisini de müziğini de belli kalıplarla sınırlamadan, beraber çalıştığı müzisyenler için yazdığı parçalardan oluşuyor ve haliyle çok farklı türleri de bir araya getiriyor. Sahnelerde ve müzikle yaşayan bir davulcunun müzikal yolculuğuna tanıklık etmek istiyorsanız, buyurun Nazdrave! “Nazdrave & Friends” projesinde Ediz Hafızoğlu birçok müzisyen arkadaşını aynı sahneye ağırlıyor.

Orhan Deniz (Basgitar)

Barış Doğukan Yazıcı (Trompet)

Ercüment Orkut (Klavye)

Engin Recepoğulları (Tenor saksafon)

Cenk Erdoğan (Perdesiz elektrik gitar)

Serhan Erkol (Alto saksafon)

Ediz Hafızoğlu (Davul)

Elif Çağlar Muslu (Vokal)

Cem Tuncer (Elektrik gitar)

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı