Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv
Sheraton Bursa Hotel
Ted Bursa Koleji

Cahit Berkay Bursa konseri

Nida Ateş'le Buluşmalar

Cahit Berkay Bursa konseri

Tarih: 21 Kasım 2018 – Çarşamba

Yer: Bursa Akademik Odalar Birliği Yerleşkesi (BAOB)

Saat: 20:00

Bilet fiyatları: Tam: 15₺, İndirimli: 10₺

BİLET AL

Cahit Berkay
Cahit Berkay Bursa konseri

Nida ATEŞ’le Buluşmalar’ın bu ayki konuğu usta sanatçı Cahit Berkay. Biletler 14 Kasım Çarşamba günü saat 12.00’den itibaren https://biletweb.nilufer.bel.tr/ ve Nilüfer Sanat Gişeleri’nde!

Nilüfer Sanat Gişeleri: Nâzım Hikmet Kültürevi, Konak Kültürevi

(Gişeler; 12:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.)

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı