Mudanya Belediyesi
EKER I RUN 2019
Sheraton Bursa Hotel

Buse yılbaşı konserleri

Buse yılbaşı konserleri

Tarih: 31 Aralık 2017

Yer: Mercure Hotel, Korupark AVM, Hayal Kahvesi

Saat: 15:00, 17:00, 23:00

Buse Türker - Uzatmayalım

Buse yılbaşı konserleri

Piyano/Vokal performanslarının yanı sıra orkestrası eşliğindeki konserlerine de devam eden Bursalı sanatçı Buse, 2017 yılını konserlerle kapatıyor.
30 Aralık Cumartesi günü 3 konser birden verecek olan sanatçı, ilk olarak saat 15.00’te Mercure Hotel’de düzenlenecek olan LÖSEV geleneksel yılbaşı balosunda piyano/vokal performansıyla yer alacak. Saat 17.00’de orkestrası eşliğinde Korupark AVM’de yeni yıl konseri verecek olan Buse, aynı günün akşamı saat 23.00’te Hayal Kahvesi’nde Erken Yılbaşı konseriyle Bursalı müzikseverlerle buluşacak.
Buse, yılbaşı gecesi ise Hilton Bursa Skylight Restaurant’daki programıyla 2018’e merhaba diyecek.
Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı