Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur

Bursa’ya Mektuplar Yarışması

Bursa’ya Mektuplar Yarışması

Başvuru Tarihleri: 11 Şubat – 8 Mart 2019

Sonuçların Açıklanması: 14 Mart 2019

Ödül Takdim Töreni: 19 Mart 2019

Yer: Edebiyat Müzesi

Bursa’ya Mektuplar Yarışması

Köklü tarihi ve doğal güzellikleriyle tüm zamanların güzel şehri Bursamıza dair farkındalığı artırmak amacını taşıyan ödüllü mektup yarışması için son başvuru tarihi 8 Mart 2019 Cuma.

Unutulmaya yüz tutmuş bir yazın türü olan mektup aracılığıyla Bursa farkındalığını artırmayı amaçlayan yarışmaya katılmak için başvuru mektubunuzu özgeçmişinizle birlikte muze@nilufer.bel.tr adresine göndermeniz yeterli. Feridun Andaç, Nevzat Çevik, Nahit Kayabaşı, Halil İbrahim Özcan ve Süreyya Akçay’dan oluşan Mektup Değerlendirme Jürisi tarafından değerlendirilecek sonuçlar 14 Mart Perşembe günü açıklanacaktır.

Bilgi ve iletişim: (0224) 486 62 74 – 486 65 06

Şartname:   https://bit.ly/2MTL3xA

 

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Kapalı