Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel

Bursa’da Pembe Gece

Pembe İzler Derneği

Bursa’da Pembe Gece

Tarih: 10 Ekim 2018 – Çarşamba

Yer: Hilton Bursa Convention Center

Saat: 20:00

Bilgi & İletişim: 0 (530) 415 64 58

Bilet Fiyatları: 1. Kategori – 350 TL, 2. Kategori – 250 TL

Rezervasyon

Bursa'da Pembe Gece
Bursa’da Pembe Gece

Pembe İzler Derneği meme kanseri farkındalık ayında, Türkiye’nin en çok okunan köşe yazarını, en çok takip edilen seyyahını ve müziğin parlak sesini aynı sahnede buluşturuyor.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı