Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji
Teknik Otomotiv

Bursa Sokak Festivali

Bursa Sokak Festivali

Tarih: 23 Mart 2018

Yer: Bursa

Saat: 21:00

Ücretsiz Giriş formu: https://goo.gl/a8GTxL

Etkinlik detayları çok kısa sürede açıklanacaktır.

 Bursa Sokak Festivali

Bursa Sokak Festivali

Sokak Festivali şehrine geliyor!
Şehrin en güzel sokağında binlerce insanla güzel müziğe ve sınırsız eğlenceye eşlik etmeye hazır olun.

Bursa sıfatların bile tarif edemediği o samimiyetin şehridir. Güzelliktir Bursa. Takımıyla, tarihiyle, sokaklarıyla, insanıyla hep birlikte, el ele olmaktır Bursa. Yeşilliği ile ün salmıştır, şimdilerde Yeşil Bursa demezler ama yaşayan bilir, her anında Yeşildir Bursa. Uludağ’ın eteklerinde yaşamanın verdiği uykusuzluktur. Soğuk mevsimin içindeki sıcaklıktır. Bursa eğlenceyi sokağa taşırmak için hazırlanıyor!

Etkinliğe giriş için form doldurmanız gerekmektedir. Etkinlik detayları çok yakında açıklanacaktır. 

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı