Teknik Otomotiv
Menger Bursa
Sur Marka AVM
Sheraton Bursa

Bursa Senfoni Orkestrası Programı

Griffiths- Hallynck

Bursa Senfoni Orkestrası Programı – Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası / 2019

Tarih:  25 Nisan 2019 – Perşembe

Yer: Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi

Saat: 20:00

Bilet fiyatları: İndirimli 10 TL, Tam 20 TL

Bursa Senfoni Orkestrası Programı
Bursa Senfoni Orkestrası Programı

Haydi Çocuklar Konsere!…
Bu hafta, Ulu Önder Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” konserimizde, aydınlık geleceğimizin teminatı çocuklarımıza yönelik hazırladığımız programla karşınızda olacağız.
Disney film müzikleri…
BBDSO şefi Dağhan Doğu’nun yöneteceği konserde, ÇEV sanat tarafından desteklenen viyolonsel sanatçısı İdil Bursa solist olarak yer alıyor. Küçük yaşına rağmen 11th Antonio Janigro Cello Competition 1.lik ödülü ve İş Sanat Parlayan Yıldızlar Serisi Meriç Soylu 1.lik ödülü sahibi olan sanatçı Max Bruch’un “Kol Nidrei” adlı parçasını dinleyeceksiniz. Konserde ayrıca Disney’in sevilen çizgi film müzikleri Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı korosu eşliğinde seslendirilecek.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler

Bu da ilginizi çekebilir

Kapalı
Kapalı