Ted Bursa Koleji
Eker Efsane Yoğur
Neskar Otomotiv

Bursa Hamak Festivali 2018

Sallanırken esneyen festival

Bursa Hamak Festivali 2018

Tarih: 11 – 12 Ağustos 2018 (Cumartesi – Pazar)

Yer: Balat Atatürk Ormanı

Bilet Fiyatları: Ücretsiz

www.bursahamakfestivali.com

Facebook / Facebook etkinliği

Instagram

Bursa Hamak Festivali 2018 

Bursa Hamak Festivali 2018 Bursa’yı sallayacak!

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen dünyanın ilk ve tek hamak festivali, bu yıl 11-12 Ağustos tarihleri arasında yine tüm hamak sevenleri Bursa’da buluşturacak. Balat Atatürk Ormanı’nda gerçekleşecek festivalin kapanışı ise Yazar Sunay Akın’ın söyleşisi ile gerçekleşecek.

“Sallanırken esneyen festival” sloganıyla yola çıkan ve yaş sınırı olmayan etkinlik, tüm katılımcılarını yaz uykusuna yatmaya, dinlenmeye ve eğlenceye davet ediyor. Girişleri ücretsiz olan ve sabah 10:00’dan akşam 22:00’a kadar süren festivalin ilk akşamı Poi gösterisi ile renklenirken, kapanış Yazar Sunay Akın söyleşisi ile gerçekleşecek.

En büyük vaadi gölge, serinlik, sessizlik olan festivalde katılımcılar hamaklarıyla katılım gösterirken, alanda çok çeşitli hamaklar da satışa sunulacak. Dışarıdan yiyecek – içecek kabul edilmeyen etkinlikte, birbirinden lezzetli ve çeşitli ürünler festival alanındaki stantlardan temin edilebilecek.

Uyku saatleri dışında program akışına göre ip, halat ve el sanatları konseptli atölye çalışmalarıyla birlikte, festival alanı gazoz kapağı, kocaayak, ip atlama, frizbi, ipten şekiller, cilli, yüz boyama gibi oyunlarla hareketlenecek. Sponsorların voleybol, satranç, dart turnuvası, halka atma, sek sek alanı gibi birbirinden eğlenceli oyunlarıyla ise katılımcılar ödüle doyacak. Ayrıca hamak, tembellik ya da uyku hakkında ilginç bilgiler içeren afişler ve anonslar festival alanının sürprizleri olacak.

Photo Graphica organizatörlüğünde ve Nilüfer Belediyesi katkılarıyla gerçekleşecek etkinliğe bu yıl 3 binin üzerinde hamak severin katılması bekleniyor.

www.bursahamakfestivali.com adresinden ve Bursa Hamak Festivali sosyal medya hesaplarından festival ile ilgili güncel haberler ve duyurumlar takip edilebilinir.

#bursahamakfestivali

Bursa Hamak Festivali 2018 Festival Kuralları
1. Festival alanına giriş ücretsizdir.

2. Katılımcılar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta aranması gibi güvenlik önlemlerini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların alana girişleri yasaktır.

3. Organizatör, festival programında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

4. Bütün katılımcıların kimliklerini yanında bulundurmaları gerekmektedir.

5. Festivalde yiyecek- içecek satışı yapılacaktır. Kanunen yasak herhangi bir yiyecek- içecek satışı kesinlikle yapılmayacaktır.

6. Festivalde organizatörün onayı dışında herhangi bir ticari faaliyet yasaktır.

7. Dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek alınmayacaktır.

8. Yanınızda getireceğiniz; çadır, hamak, katlanabilir sandalye, şemsiye, mat ve kilim vb. festival alanına alınacaktır. Ayrıca çeşitli tür ve modelde hamak satış alanları da bulunacaktır.

9. Festivalde ateş, teneke, kamp ocağı, mangal vb. yakmak yasaktır. Yanıcı, parlayıcı, yaralayıcı ya da patlayıcı her türlü nesnenin (Havai fişek, parfüm, böcek ilacı vb. de dahil), silah ve keskin nesnelerin festival alanına girişi yasaktır.

10. Basın ve organizatör firma tarafından festival boyunca görüntü ve ses kaydı yapılacaktır. Festival katılımcıları görüntülenmeyi kabul etmiş sayılır.

11. Festival alanı dışında yaşanacak durumlarla ilgili olarak organizatörün sorumluluğu ve yetkisi yoktur.
12. İlkyardım çadırı ve ambulans hazır bulunacaktır.

13. Festival alanına sadece motorsiklet, cincır, bisiklet, kaykay, scooter vb.) alınacaktır. Alana araç girişi yasaktır.

14. Kaybolan ve bulunan eşyalar festival yönetimine bırakılacak ve bulunan eşyalar Nilüfer Balat Emniyet Merkezi’ne tutanakla teslim edilecektir.

15. Festival alanı ve çevresinde satış yapmak, broşür dağıtımı vb. promosyon etkinlikleri yapmak yasaktır.

16. Organizatör ve görevliler, kaybolan kişi ya da çalınan eşyalardan sorumlu değildir.

17. Tehlike yaratmayan hayvan dostlarımız, festival alanına gerekli önlemler alınırsa girebilecekler. Sessizlik ise rica konusu.

18. Her türlü hava koşuluna hazırlıklı olunması gerekmektedir.

 

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı