Teknik Otomotiv
Neskar Otomotiv
Ted Bursa Koleji

Bursa Color Sky 5K Renkli Koşu 2018

Bursa Color Sky 5K Renkli Koşu 2018

Tarih: 30 Eylül 2018 – Pazar

Yer: Soğanlı Botanik Parkı

Saat: 14:00

Bilet fiyatları:

1 Hazirana’a kadar 1.Dönem indirimli fiyat
Tek kişi – 59.00 TL
4 Kişi – 220.00 TL
5 Kişi – 275.00 TL
6 Kişi – 330.00 TL
7 Kişi – 385.00 TL

BİLET AL

Bursa Color Sky 5K Renkli Koşu 2018

Bursa Color Sky 5K Renkli Koşu 2018

Color Sky 5K Renkli Koşu Festivali 5. yılında Bursa’da!

Renkli Koşu başlama saati 14:00. Müzik:12-17.
Festival alanı saat 9-17 arası açıktır.

Renkli Koşu nedir?
Her bir kilometrede kurulu renk istasyonlarımıza ulaştığınızda, engelli dostlarımız, ekibimiz ve gönüllüler tarafından, farklı Color Sky renkleriyle dizayn edilen renkli toz yağmuruna tutulacaksınız. Bitiş alanına vardığınızda, Color Sky renklerine bürünmüş olacaksınız. Finish alanında DJ ve MC eşliğinde Color Party sizi bekliyor olacak!

Renkli toz nedir?
Tüm dünyada renkli koşularda kullanılan toz, gıda boyasıyla renklendirilen %100 mısır nişastasıdır. Renkli toz izleri bir yıkamadan sonra büyük oranda çıkar ancak bazı katılımcılarda renklerin çıkması daha uzun sürebilir. Renklerin daha kolay çıkması için güneş kremi ve saç kremi kullanınız.

Koşu Paketi
· Color Sky 5K logolu T-Shirt
· Koşucu numarası (bib)
· Renkli toz (Finish Festivaline saklayın)
· Color Sky 5K logolu geçici dövme
· Koşucu bilekliği

Ödemeyi yapan kişi tüm paketleri sipariş numarası ve kimliğiyle etkinlik günü 09:00-12:00 arasında teslim alabilir. Ödemeyi yapan kişi gelemeyecekse onun kimlik fotokopisini getirmeniz yeterlidir. Koşu günü saat 12:00’dan sonra koşu paketi verilemeyecektir.

Festival alanına sadece biletli kişiler güvenlik/bilet kontrolünden geçerek girebilir. Koşuya katılmayan aileniz ve arkadaşlarınız koşu parkuru boyunca sizi destekleyebilir.

Paketlerinizin KARGOlanmasını isterseniz lütfen www.colorsky5k.com/urun/bursa adresinden kargo opsiyonu seçerek sipariş veriniz. Biletix’ten alınan biletler için kargolama mümkün değildir. (Biletix müşteri bilgilerini paylaşmamaktadır)

1.Dönem indirimli fiyat
Tek Kişi 59 TL
+4 Kişi 55 TL/kişi

1 Haziran’dan itibaren
Tek Kişi 69 TL
+4 Kişi 60 TL/kişi

1 Ağustos’tan itibaren
Tek Kişi 79 TL
+4 Kişi 70 TL/kişi

Biletli bir ebeveyn ile katılan 10 yaş altı çocuklar ücretsizdir.

Bu etkinlik Özel Kurallara tabidir.

– 10 yaş ve üzeri herkes bilet kontrolünden geçerek alana girebilecektir.
– Göğüs numaranız (veya biletiniz) size özeldir, alana girmek için zorunludur.
– Renkli Koşu her türlü hava koşulunda gerçekleştirilecektir. Gerektiğinde koşu 3 saate kadar erken veya geç başlayabilir ve erken bitebilir. Bu durumda para iadesi yapılmaz. Elde olmayan zorunlu hallerde Renkli Koşu tarihinde değişiklik yapılırsa isteyen koşuculara başka bir etkinliğe katılma imkanı sağlanır veya para iadesi yapılır. Ayrıca gerektiğinde koşu parkurunda her türlü değişiklik yapılabilir.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı