Sheraton Bursa Hotel
Eker Efsane Yoğur

Bir Yudum Üzüm

Bir Yudum Üzüm

Tarih:  10 Aralık 2017

Yer:   Bursa – Hayal Kahvesi

Bilet Fiyatları:  110  TL

Saat: 14.00 – 18.30

Rezervasyon: (0224) 451 50 80

BİLET AL

Bir Yudum Üzüm

Hayal Kahvesi Bursa‘nın gelenekselleşen festivali “Bir Yudum Üzüm“, 10 Aralık Pazar günü kış konseptiyle Hayal Kahvesi‘nde.

Buse‘nin de piyano/vokal performansıyla sahne alacağı etkinlik saat 14.00 – 18.30 arası gerçekleşecek.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bir Yudum Üzüm

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebook hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı