Neskar Otomotiv
Eker Efsane Yoğur
Sheraton Bursa Hotel
Ted Bursa Koleji

Bir Romanın Gözüyle Mübadele: Manoli’nin Gözyaşları

Bir Romanın Gözüyle Mübadele: Manoli’nin Gözyaşları

Tarih: 24 Mayıs 2019 -Cuma

Yer: Rıza Aga Mübadele Kahvesi – Görükle

Saat:  21:00

Bir Romanın Gözüyle Mübadele: Manoli'nin Gözyaşları
Bir Romanın Gözüyle Mübadele: Manoli’nin Gözyaşları

Prof. Dr. Kemal Arı’nın katılımıyla 24 Mayıs Cuma günü saat 21:00’de Rıza Aga Mübadele Kahvesi’nde gerçekleştirilecek “Bir Romanın Gözüyle Mübadele: Manoli’nin Gözyaşları” söyleşisi!
Bilgi için: 0224 486 6274

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Konser Bursa / Sinema Bursa / Tiyatro BursaFuar Bursa / Diğer Etkinlikler / Çocuk Etkinlikleri

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı Facebookhesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında…  Ayrıca Instagram’da fotoğraf ve videolarını #dergibursa ile etiketleyenlerin çalışmaları Bursa ile paylaşılıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

Yorumlar

comments

Kapalı