Teknik Oto
Almira Hotel
Sheraton Bursa Hotel

Bir İnce Sızı Nisan 1915

Ahmet Vefik Paşa Bursa Devlet Tiyatrosu

Bir İnce Sızı Nisan 1915

Saat: 20:00 Tarih:  25, 26, 27, 28 ,29 Aralık 2018

Saat: 15:00 Tarih:  29 Aralık 2018  – Cumartesi

Yer: Ahmet Vefik Paşa Bursa Devlet Tiyatrosu AVP Sahnesi

BİLET AL 

Bir İnce Sızı Nisan 1915

Bir İnce Sızı Nisan 1915

Bursa Devlet Tiyatrosu yeni yıla görkemli bir tarihi oyunla girecek. Bir İnce Sızı Nisan 1915 25 Aralıkta seyirciyle buluşacak. 1915 yılının Nisan ayında geçen iki farklı dram ve mücadelenin anlatıldığı oyunun provaları bütün hızıyla sürüyor. Adnan Erbaş’ın yönettiği, Tufan Gündüz’ün kaleme aldığı ve Faruk Emre Özünlü ile birlikte sahneye uyarladığı oyunda; dev bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Oyunun yazarı- Tarihçi Tufan Gündüz “Oyunumuzun Bursa’da sahnelenecek olması çok heyecan verici” dedi.

Bursa Etkinlikleri

Konser, sinema, tiyatro, festival, fuar, söyleşi, çocuk tiyatrosu, gösteri, imza günü, sempozyum veya sergiler… Bursa’da olup biten ne varsa Bursa Etkinlikleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Güncel, bilet alınabilen, takvim sırasıyla sunulan, kategoriler ile ayrışan sayfamızdan doğru ve güvenilir bilgilere ulaşabilirsiniz. Üstelik sadece tek bir mekanı değil, şehirdeki birçok etkinlik noktasını tek bir çatıda bulabilirsiniz.

Bursa Konserleri / Bursa Tiyatroları / Bursa Sinemaları / Bursa Fuarları / Diğer Etkinlikler

“Sosyal kentin sosyal medyası” sloganıyla Dergi Bursa; www.dergibursa.com.tr internet adresinden ulaşabileceğiniz tüm Bursa etkinliklerini, sosyal medya hesapları aracılığı ile de sizlere hatırlatıyor.

Dergi Bursa‘yı  Facebook  hesabından takip edebilirsiniz. Bursa’nın en güzel fotoğrafları instagram hesabımız @dergibursa‘da yayında… Ayrıca kendi fotoğraflarını Instagram’da #dergibursa ile etiketleyenler sürpriz hediyeler kazanıyor. Bursa’nın nabzını bu sayfalardan takip edebilirsiniz. İyi eğlenceler…

 

Yorumlar

comments

Etiketler
Kapalı